نخستین کارگاه اسپینینگ بانوان در شهریار برگزار شد

اندازه فونت :
۱۳۹۷/۱۰/۰۳

رئیس هیأت ورزش‌های همگانی شهرستان شهریار گفت: نخستین کارگاه اسپینینگ(دوچرخه ثابت) در شهریار به همت هیأت ورزش‌های همگانی به مدت سه روز و با استقبال خوب علاقه مندان برگزار شد.

مصطفی رهگذر رئیس هیات ورزشهای همگانی شهرستان شهریار با اشاره به پیگیری برنامه‌های هیأت ورزش‌های همگانی اظهار کرد: در همین راستا کارگاه اسپینینگ(دوچرخه ثابت) در شهرستان شهریار شد.

وی با بیان اینکه این کارگاه به همت هیأت ورزش‌های همگانی برای نخستین‌بار مدرسی سرکارخانم پارسایان از فدراسیون ورزشهای همگانی و همراهی خانم حبیبی نایب رئیس ،خلج مسئول کمیته اسپینینگ، علایی مسئول کمیته کار با دستگاه و پورحاجی باقر مسئول کمیته پیلاتس در باشگاه ماهان اندیشه با استقبال قابل توجهی از بانوان خاتمه یافت.

رئیس هیأت ورزش‌های همگانی شهرستان شهریار در این رابطه تصریح کرد: این کارگاه آموزشی از ۲۹ مهرماه به مدت سه روز و با حضور ۳۵ نفر از بانوان شهرستان برگزار شد.

رهگذر با بیان اینکه از شرکت‌کنندگان پس از پایان دوره، آزمون عملی و تئوری اخذ خواهد شد، ابراز کرد: در صورت قبولی در آزمون، گواهی شرکت در کارگاه برای بانوان شرکت‌کننده از طرف فدراسیون اعطا می‌شود.